HIF3FC-26PA-2.54DSA(72)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HIF3FC-26PA-2.54DSA(72)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 26POS 2.54MM
Ngā Rauemi: HIF3FC-26PA-2.54DSA(72).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HIF3FC-26PA-2.54DSA(72)
Tau Wae HIF3FC-26PA-2.54DSA(72) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER 26POS 2.54MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38270 pcs Pepa Raraunga HIF3FC-26PA-2.54DSA(72).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa HIF3FC Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Tau o nga Rarangi 2 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Teitei Whakanoho 0.350" (8.89mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Keying Slot
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 26 position 0.100" (2.54mm)
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.110" (2.79mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.236" (6.00mm)
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HIF3FC-34PA-2.54DSA(71)
HIF3FC-34PA-2.54DSA(71)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 34POS 2.54MM
I roto i te taonga: 41362 pcs
Tikiake: HIF3FC-34PA-2.54DSA(71).pdf
RFQ
HIF3FC-26PA-2.54DS(72)
HIF3FC-26PA-2.54DS(72)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HDR 26POS 2.54MM
I roto i te taonga: 33842 pcs
Tikiake: HIF3FC-26PA-2.54DS(72).pdf
RFQ
HIF3FC-26PA-2.54DS(91)
HIF3FC-26PA-2.54DS(91)
Tikiake: HIF3FC-26PA-2.54DS(91).pdf
HIF3FC-26PA-2.54DSA(71)
HIF3FC-26PA-2.54DSA(71)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 26POS 2.54MM
Tikiake: HIF3FC-26PA-2.54DSA(71).pdf
HIF3FC-26PA-2.54DS(71)
HIF3FC-26PA-2.54DS(71)
Tikiake: HIF3FC-26PA-2.54DS(71).pdf
HIF3FC-30PA-2.54DS(71)
HIF3FC-30PA-2.54DS(71)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 30POS 2.54MM