HIF3F-26PA-2.54DSA(71)
HiroseHirose
HIF3F-26PA-2.54DSA(71) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HIF3F-26PA-2.54DSA(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 26POS 2.54MM
Ngā Rauemi: HIF3F-26PA-2.54DSA(71).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HIF3F-26PA-2.54DSA(71)
Tau Wae HIF3F-26PA-2.54DSA(71) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER 26POS 2.54MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31294 pcs Pepa Raraunga HIF3F-26PA-2.54DSA(71).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa HIF3 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.622" (15.80mm) Ētahi Ingoa H123821
HIF3F-26PA-2.54DSA(71)-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT) Teitei Whakanoho 0.547" (13.90mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 26 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.130" (3.30mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.236" (6.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 78.7µin (2.00µm)