HIF3BAG-26PA-2.54DSA(71)
HiroseHirose
HIF3BAG-26PA-2.54DSA(71) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HIF3BAG-26PA-2.54DSA(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 26POS 2.54MM
Ngā Rauemi: HIF3BAG-26PA-2.54DSA(71).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HIF3BAG-26PA-2.54DSA(71)
Tau Wae HIF3BAG-26PA-2.54DSA(71) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER 26POS 2.54MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26225 pcs Pepa Raraunga HIF3BAG-26PA-2.54DSA(71).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa HIF3B Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.657" (16.70mm) Ētahi Ingoa H123775
HIF3BAG-26PA-2.54DSA(71)-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT) Teitei Whakanoho 0.701" (17.80mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 26 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.130" (3.30mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.236" (6.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 78.7µin (2.00µm)