HIF3B-26PA-2.54DSA(71)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HIF3B-26PA-2.54DSA(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 26POS 2.54MM
Ngā Rauemi: HIF3B-26PA-2.54DSA(71).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HIF3B-26PA-2.54DSA(71)
Tau Wae HIF3B-26PA-2.54DSA(71) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HDR 26POS 2.54MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19933 pcs Pepa Raraunga HIF3B-26PA-2.54DSA(71).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa HIF3B Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.657" (16.70mm) Ētahi Ingoa 610-0074-3-71
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.701" (17.80mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Keying Slot
Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 26 position 0.100" (2.54mm)
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.126" (3.20mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.236" (6.00mm)