H2.4-LR-SR2
HiroseHirose
H2.4-LR-SR2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: H2.4-LR-SR2
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN 2.4MM RCPT STR 50OHM EDGEMT
Ngā Rauemi: H2.4-LR-SR2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o H2.4-LR-SR2
Tau Wae H2.4-LR-SR2 Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN 2.4MM RCPT STR 50OHM EDGEMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1651 pcs Pepa Raraunga H2.4-LR-SR2.pdf
Whakamutunga Whakamutunga Screw Raupapa H2.4
Packaging Bulk Ētahi Ingoa H125500
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Ports 1
Momo Tae Board Edge, End Launch Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Takahanga Tae 500
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga - Tiaki Ingoa -
Kei roto - Hapa 50 Ohm
Tae Housing Silver Tautanga - Max 50GHz
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE) Whakaahuatanga Taipitopito 2.4mm (APC-2.4, OS-50) Connector Receptacle, Female Socket 50 Ohm Board Edge, End Launch Compression
Whakaoti Whakamutunga Compression Momo Hononga Receptacle, Female Socket
Kāhua Hononga 2.4mm (APC-2.4, OS-50) Whakaaetanga Kaituku Paenga Gold
Paetukutuku Whakaaetanga Center Beryllium Copper Kamupene Cable -
Rauemi Ara Brass Kua mutu te tinana Nickel
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
H2.4-LR-SR2(11)
H2.4-LR-SR2(11)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN 2.4MM RCPT STR 50OHM EDGEMT
I roto i te taonga: 1559 pcs
Tikiake: H2.4-LR-SR2(11).pdf
RFQ
H2.4-LR-SR2(12)
H2.4-LR-SR2(12)
Kaihanga: Hirose
I roto i te taonga: 1650 pcs
Tikiake: H2.4-LR-SR2(12).pdf
RFQ
H2.4-R-SR2
H2.4-R-SR2
Whakaahuatanga: CONN 2.4MM RCPT 50OHM COMPRESS
Tikiake: H2.4-R-SR2.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
Tikiake: 2-221185-8.pdf
Whakaahuatanga: CONN N PLUG STR 50 OHM CRIMP
Tikiake: 5225392-2.pdf
H2.4-R-SR2(12)
H2.4-R-SR2(12)
Tikiake: H2.4-R-SR2(12).pdf
H2.4-R-SR2(11)
H2.4-R-SR2(11)
Tikiake: H2.4-R-SR2(11).pdf
Whakaahuatanga: CONN 2.92MM PLG STR 50OHM SOLDER
Whakaahuatanga: CONN G JACK STR 75 OHM SOLDER
H2.4-R-SR2-IN(17)
H2.4-R-SR2-IN(17)
Whakaahuatanga: CONN 2.4MM RCPT 42.5OHM COMPRESS
Tikiake: H2.4-R-SR2-IN(17).pdf
H2.4-R-SR2-IN(16)
H2.4-R-SR2-IN(16)