FX5-40P-SH3(71)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FX5-40P-SH3(71)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 40POS 1MM R/A GOLD
Ngā Rauemi: 1.FX5-40P-SH3(71).pdf2.FX5-40P-SH3(71).pdf3.FX5-40P-SH3(71).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
45 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FX5-40P-SH3(71)
Tau Wae FX5-40P-SH3(71) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER 40POS 1MM R/A GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa FX5 Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Tray Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 40 Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.374" (9.50mm) Ngā āhuatanga Board Guide, Flange
Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti -