FX22-80P-0.5SH
HiroseHirose
FX22-80P-0.5SH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FX22-80P-0.5SH
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 0.5MM 80POS RA SMD
Ngā Rauemi: 1.FX22-80P-0.5SH.pdf2.FX22-80P-0.5SH.pdf3.FX22-80P-0.5SH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FX22-80P-0.5SH
Tau Wae FX22-80P-0.5SH Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HDR 0.5MM 80POS RA SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa FunctionMax™ FX22 Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Original-Reel® Ētahi Ingoa H122986DKR
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 80
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.165" (4.20mm) Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito 80 Position Connector Plug, Non-Gendered Surface Mount, Right Angle Whakaaetia te Poaka Whakaoti -