FX16-21P-HC
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FX16-21P-HC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN FFC PLUG 21POS 0.50MM
Ngā Rauemi: FX16-21P-HC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
130 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FX16-21P-HC
Tau Wae FX16-21P-HC Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN FFC PLUG 21POS 0.50MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77294 pcs Pepa Raraunga FX16-21P-HC.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) - Whakamutunga -
Simplex / Duplex - Raupapa FX16
RoHS Tūnga Tray Pukatuka / Mating Plug Taitapa Black
Pitch - Hononga - Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 21 Te maha o nga Kaihautū 0.020" (0.50mm)
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga FX16-21P-HC Ko te Kati Ara -
Teitei i runga i te Poari - Ngā āhuatanga EMI Shielded
FFC, FCB Mate Plug Whakaahua nui 21 Position FFC Connector Plug 0.020" (0.50mm) Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga CONN FFC PLUG 21POS 0.50MM Whakatauranga onamata 0.5A