FH41-68S-0.5SH(28)
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FH41-68S-0.5SH(28)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN FFC FPC 0.5MM SMD
Ngā Rauemi: 1.FH41-68S-0.5SH(28).pdf2.FH41-68S-0.5SH(28).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FH41-68S-0.5SH(28)
Tau Wae FH41-68S-0.5SH(28) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN FFC FPC 0.5MM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50608 pcs Pepa Raraunga 1.FH41-68S-0.5SH(28).pdf2.FH41-68S-0.5SH(28).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Solder
Raupapa FH41 Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa H125811CT
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Tauranga 68
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae 20 Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Ko te Kati Ara Flip Lock, Backlock
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Poari Whare -
Tae Housing Gray Teitei i runga i te Poari 0.098" (2.50mm)
Flat Flex Type FFC Ngā āhuatanga Solder Retention
FFC, FCB Mate 0.30mm Whakaahuatanga Taipitopito 68 Position FFC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Whakatauranga onamata 0.5A Whakaaetanga Mea -