FH41-28S-0.5SH(99)
HiroseHirose
FH41-28S-0.5SH(99) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FH41-28S-0.5SH(99)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A
Ngā Rauemi: FH41-28S-0.5SH(99).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FH41-28S-0.5SH(99)
Tau Wae FH41-28S-0.5SH(99) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36078 pcs Pepa Raraunga FH41-28S-0.5SH(99).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Solder
Raupapa FH41 Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 580-2208-1-99
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Tauranga 28
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae 20 Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Ko te Kati Ara Flip Lock, Backlock
Tae Housing Gray Teitei i runga i te Poari 0.098" (2.50mm)
Flat Flex Type FFC Ngā āhuatanga Solder Retention
FFC, FCB Mate 0.30mm Whakaahuatanga Taipitopito 28 Position FFC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Whakatauranga onamata 0.5A Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga / Hoahoa Contacts, Bottom Tae Whakamutunga Tabbed
Tuhinga Kairangi Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free Tae Whakatika Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FH41-20S-0.5SH(99)
FH41-20S-0.5SH(99)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN FFC 20POS .5MM
I roto i te taonga: 48870 pcs
Tikiake: FH41-20S-0.5SH(99).pdf
RFQ
FH41-28S-0.5SH(05)
FH41-28S-0.5SH(05)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN FFC BOTTOM 28POS 0.50MM R/A