FH34SW-4S-0.5SH(99)
HiroseHirose
FH34SW-4S-0.5SH(99) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FH34SW-4S-0.5SH(99)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN FFC BOTTOM 4POS 0.50MM R/A
Ngā Rauemi: FH34SW-4S-0.5SH(99).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FH34SW-4S-0.5SH(99)
Tau Wae FH34SW-4S-0.5SH(99) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN FFC BOTTOM 4POS 0.50MM R/A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5619 pcs Pepa Raraunga FH34SW-4S-0.5SH(99).pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Solder
Raupapa FH34SW Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Tae Mahi -55°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Surface Mount, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Takahanga Tae 20
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 HB Ko te Kati Ara Rotary Lock, Backlock
Tae Housing Beige Teitei i runga i te Poari 0.039" (1.00mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Ngā āhuatanga Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Mate 0.30mm Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Whakatauranga onamata 0.5A Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze