EX80-100P1(50)
HiroseHirose
EX80-100P1(50) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EX80-100P1(50)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 100 POS SMT
Ngā Rauemi: EX80-100P1(50).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EX80-100P1(50)
Tau Wae EX80-100P1(50) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG 100 POS SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4887 pcs Pepa Raraunga EX80-100P1(50).pdf
Raupapa EX80 Pana 0.024" (0.60mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa EX80-100P1(50)-ND
H123283
Q3078716
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 100
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.594" (15.10mm) Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Outer Shroud Contacts
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EX80-54(50)P(02)
EX80-54(50)P(02)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG 54POS
I roto i te taonga: 4316 pcs
Tikiake: EX80-54(50)P(02).pdf
RFQ
EX80-54(50)P(30)
EX80-54(50)P(30)
Kaihanga: Hirose
I roto i te taonga: 7174 pcs
Tikiake: EX80-54(50)P(30).pdf
RFQ
EX80-54(50)S-SH(30)
EX80-54(50)S-SH(30)
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 54POS
Tikiake: EX80-54(50)S-SH(30).pdf
EX80-100P1(30)
EX80-100P1(30)
Whakaahuatanga: CONN PLUG 100 POS SMD
Tikiake: EX80-100P1(30).pdf
EX80-100S(30)
EX80-100S(30)
Tikiake: EX80-100S(30).pdf
EX80-54(50)S-SH(05)
EX80-54(50)S-SH(05)
Tikiake: EX80-54(50)S-SH(05).pdf
EX80-54P(01)
EX80-54P(01)
Tikiake: EX80-54P(01).pdf
EX80-100S(50)
EX80-100S(50)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 100POS SMD
Tikiake: EX80-100S(50).pdf
EX80-54(50)S-SH(06)
EX80-54(50)S-SH(06)
Tikiake: EX80-54(50)S-SH(06).pdf
EX80-54(50)P
EX80-54(50)P
Tikiake: EX80-54(50)P.pdf
EX80-100P1(31)
EX80-100P1(31)
Tikiake: EX80-100P1(31).pdf
EX80-100P1(55)
EX80-100P1(55)
Whakaahuatanga: CONN PLUG 100 POS SMT
Tikiake: EX80-100P1(55).pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel