DX30M-100-CV2
HiroseHirose
DX30M-100-CV2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DX30M-100-CV2
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua IDC CONN 100POS PLUG
Ngā Rauemi: DX30M-100-CV2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DX30M-100-CV2
Tau Wae DX30M-100-CV2 Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga IDC CONN 100POS PLUG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6600 pcs Pepa Raraunga DX30M-100-CV2.pdf
Raupapa * Ētahi Ingoa DX30M-100-CV2-ND
H123232
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DX30M-110-CV1
DX30M-110-CV1
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: BACKSHELL 110POS
I roto i te taonga: 9318 pcs
Tikiake: DX30M-110-CV1.pdf
RFQ
DX30M-14-CV(11)
DX30M-14-CV(11)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: BACKSHELL PLASTIC 14 POS BEIGE