DX10GM-20S(50)
HiroseHirose
DX10GM-20S(50) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DX10GM-20S(50)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT RT ANG 20POS PCB
Ngā Rauemi: 1.DX10GM-20S(50).pdf2.DX10GM-20S(50).pdf3.DX10GM-20S(50).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DX10GM-20S(50)
Tau Wae DX10GM-20S(50) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RECEPT RT ANG 20POS PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Miniature High Density (HD) Whakamutunga Solder
Raupapa DXM Ētahi Ingoa H11333
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Feature Feature Insert, Threaded (M2.6); Latchblocks Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Receptacle Connector Miniature High Density (HD) Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle
Kāhua Hononga Outer Shroud Contacts
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DX10G1M-50SE(50)
DX10G1M-50SE(50)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT RT ANG 50POS PCB
I roto i te taonga: 19483 pcs
Tikiake: DX10G1M-50SE(50).pdf
RFQ
DX10GM-20SE(50)
DX10GM-20SE(50)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT RT ANG 20POS PCB
I roto i te taonga: 22537 pcs
Tikiake: DX10GM-20SE(50).pdf
RFQ
DX10GM-20SE
DX10GM-20SE
Tikiake: DX10GM-20SE.pdf
DX10GM-68S(50)
DX10GM-68S(50)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT RT ANG 68POS PCB