DX10AM-100SE2(50)
HiroseHirose
DX10AM-100SE2(50) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DX10AM-100SE2(50)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT RT ANG 100 POS PCB
Ngā Rauemi: DX10AM-100SE2(50).pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DX10AM-100SE2(50)
Tau Wae DX10AM-100SE2(50) Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RECEPT RT ANG 100 POS PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4443 pcs Pepa Raraunga DX10AM-100SE2(50).pdf
Momo Miniature High Density (HD) Whakamutunga Solder
Raupapa DXM Ētahi Ingoa *DX10AM-100SE2(50)
H11332
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 100
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga Board Lock Whakaahuatanga Taipitopito 100 Position Receptacle Connector Miniature High Density (HD) Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle Kāhua Hononga Outer Shroud Contacts
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DX10AM-100SE1
DX10AM-100SE1
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT RT ANG 100 POS PCB
I roto i te taonga: 4309 pcs
Tikiake: DX10AM-100SE1.pdf
RFQ
DX10A-80S(50)
DX10A-80S(50)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG 80POS RA
I roto i te taonga: 7962 pcs
Tikiake: DX10A-80S(50).pdf
RFQ
DX10AM-100SE2
DX10AM-100SE2