DH60A-37P
HiroseHirose
DH60A-37P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DH60A-37P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RCPT R/A SMT 1MM 37POS
Ngā Rauemi: 1.DH60A-37P.pdf2.DH60A-37P.pdf3.DH60A-37P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DH60A-37P
Tau Wae DH60A-37P Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RCPT R/A SMT 1MM 37POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23172 pcs Pepa Raraunga 1.DH60A-37P.pdf2.DH60A-37P.pdf3.DH60A-37P.pdf
Momo SCSI Whakamutunga Solder
Raupapa DH Ētahi Ingoa *DH60A-37P
DH60A37P
H11938
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Feature Feature Insert, Threaded (M2); Latchblocks Ngā āhuatanga Board Guide, Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Receptacle Connector SCSI Surface Mount, Right Angle Solder Whakaaetia te Poaka Whakaoti -