DF9-23P-1V(69)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
DF9-23P-1V(69) Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF9-23P-1V(69)
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 23POS 1MM SMD GOLD
Ngā Rauemi: 1.DF9-23P-1V(69).pdf2.DF9-23P-1V(69).pdf3.DF9-23P-1V(69).pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF9-23P-1V(69)
Tau Wae DF9-23P-1V(69) Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN HEADER 23POS 1MM SMD GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa DF9 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 23
Te maha o nga Kaihautū 0.039" (1.00mm) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga DF9-23P-1V(69) Length - Pouaka (Tae) 4.3mm
Teitei i runga i te Poari 0.130" (3.30mm) Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention
Whakaahua nui 23 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Whakaahuatanga CONN HEADER 23POS 1MM SMD GOLD
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Header, Center Strip Contacts
Taara Taea 8µin (0.20µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DF9-21S-1V(69)
DF9-21S-1V(69)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 21POS 1MM SMD GOLD
I roto i te taonga: 96283 pcs
Tikiake: DF9-21S-1V(69).pdf
RFQ
DF9-23S-1V(32)
DF9-23S-1V(32)
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 23POS 1MM SMD TIN
I roto i te taonga: 92351 pcs
Tikiake: DF9-23S-1V(32).pdf
RFQ
DF9-23S-1V(54)
DF9-23S-1V(54)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 23POS 1MM SMD GOLD
Tikiake: DF9-23S-1V(54).pdf
DF9-25P-1V(20)
DF9-25P-1V(20)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 25POS 1MM SMD TIN
Tikiake:
DF9-23P-1V(54)
DF9-23P-1V(54)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 23POS 1MM SMD GOLD
Tikiake: DF9-23P-1V(54).pdf
DF9-25P-1V(32)
DF9-25P-1V(32)
Tikiake: DF9-25P-1V(32).pdf
DF9-23P-1V(32)
DF9-23P-1V(32)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 23POS 1MM SMD TIN
Tikiake: DF9-23P-1V(32).pdf
DF9-23S-1V(69)
DF9-23S-1V(69)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 23POS 1MM SMD GOLD
Tikiake: DF9-23S-1V(69).pdf
DF9-21S-1V(54)
DF9-21S-1V(54)
Tikiake: DF9-21S-1V(54).pdf
DF9-21S-1V(32)
DF9-21S-1V(32)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 21POS 1MM SMD TIN
Tikiake: DF9-21S-1V(32).pdf
DF9-23S-1V(20)
DF9-23S-1V(20)
Tikiake: DF9-23S-1V(20).pdf
DF9-23P-1V(20)
DF9-23P-1V(20)
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel