DF7-3P-7.92DSA(25)
DF7-3P-7.92DSA(25)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 3POS 7.92MM VERT TIN
I roto i te taonga: 5905 pcs
Tikiake: DF7-3P-7.92DSA(25).pdf
RFQ
DF7-3RS/P-3.96
DF7-3RS/P-3.96
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RETAINER 3POS 3.96MM
I roto i te taonga: 5932 pcs
Tikiake: DF7-3RS/P-3.96.pdf
RFQ
DF7-3P-7.92DS(25)
DF7-3P-7.92DS(25)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 3POS 7.92MM RT ANG T
Tikiake: DF7-3P-7.92DS(25).pdf
DF7-3P-3.96DS(25)
DF7-3P-3.96DS(25)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 3POS 3.96MM RT ANG T
Tikiake: DF7-3P-3.96DS(25).pdf
DF7-3P-7.92DSA
DF7-3P-7.92DSA
Tikiake: DF7-3P-7.92DSA.pdf
DF7-3P-3.96DSA(01)
DF7-3P-3.96DSA(01)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 3POS 3.96MM STR GOLD