DF63-2P-3.96DSA
HiroseHirose
DF63-2P-3.96DSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF63-2P-3.96DSA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR VERT 3.96MM 2POS
Ngā Rauemi: DF63-2P-3.96DSA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF63-2P-3.96DSA
Tau Wae DF63-2P-3.96DSA Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HDR VERT 3.96MM 2POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 283213 pcs Pepa Raraunga DF63-2P-3.96DSA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa EnerBee™ DF63 Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.156" (3.96mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa H122363
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 18.8mm
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.683" (17.35mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Lock Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 2 position 0.156" (3.96mm) Whakatauranga onamata -
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.150" (3.81mm)