DF62W-2EP-2.2C
HiroseHirose
DF62W-2EP-2.2C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF62W-2EP-2.2C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HOUSING 2POS 2.2MM
Ngā Rauemi: 1.DF62W-2EP-2.2C.pdf2.DF62W-2EP-2.2C.pdf3.DF62W-2EP-2.2C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF62W-2EP-2.2C
Tau Wae DF62W-2EP-2.2C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG HOUSING 2POS 2.2MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa DF62W Mokowā Haupae -
Pana 0.087" (2.20mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 544-1003-0-00
DF62W-2EP-2.2C-ND
H124897
Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 2 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Water Resistant Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.087" (2.20mm) Momo Hoapā Male Pin