DF62P-4EP-2.2C
HiroseHirose
DF62P-4EP-2.2C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF62P-4EP-2.2C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG PNL MNT 4POS
Ngā Rauemi: 1.DF62P-4EP-2.2C.pdf2.DF62P-4EP-2.2C.pdf3.DF62P-4EP-2.2C.pdf4.DF62P-4EP-2.2C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF62P-4EP-2.2C
Tau Wae DF62P-4EP-2.2C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG PNL MNT 4POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa DF62 Mokowā Haupae 0.079" (2.00mm)
Pana 0.087" (2.20mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa H122227 Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 4 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.087" (2.20mm) Momo Hoapā Male Pin
Whakaoti Whakamutunga Crimp Momo Hononga Plug
Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DF62P-6EP-2.2C(10)
DF62P-6EP-2.2C(10)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG HOUSING 6POS 2.2MM
I roto i te taonga: 185651 pcs
Tikiake: DF62P-6EP-2.2C(10).pdf
RFQ
DF62P-5EP-2.2C
DF62P-5EP-2.2C
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG PNL MNT 5POS