DF62B-2S-2.2C
HiroseHirose
DF62B-2S-2.2C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF62B-2S-2.2C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT HOUSING 2POS WHT
Ngā Rauemi: 1.DF62B-2S-2.2C.pdf2.DF62B-2S-2.2C.pdf3.DF62B-2S-2.2C.pdf4.DF62B-2S-2.2C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF62B-2S-2.2C
Tau Wae DF62B-2S-2.2C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN RECEPT HOUSING 2POS WHT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa DF62 Mokowā Haupae -
Pana 0.087" (2.20mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa H122112 Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 2 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Latch Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.087" (2.20mm) Momo Hoapā Female Socket