DF62-7EP-2.2C
HiroseHirose
DF62-7EP-2.2C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF62-7EP-2.2C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HOUSING 7POS
Ngā Rauemi: 1.DF62-7EP-2.2C.pdf2.DF62-7EP-2.2C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF62-7EP-2.2C
Tau Wae DF62-7EP-2.2C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG HOUSING 7POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3985 pcs Pepa Raraunga 1.DF62-7EP-2.2C.pdf2.DF62-7EP-2.2C.pdf
Raupapa DF62 Mokowā Haupae 0.079" (2.00mm)
Pana 0.087" (2.20mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa DF627EP22C
H12127
Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 7 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.087" (2.20mm)