DF62-5EP-2.2C
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF62-5EP-2.2C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HOUSING 5POS
Ngā Rauemi: 1.DF62-5EP-2.2C.pdf2.DF62-5EP-2.2C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF62-5EP-2.2C
Tau Wae DF62-5EP-2.2C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG HOUSING 5POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5809 pcs Pepa Raraunga 1.DF62-5EP-2.2C.pdf2.DF62-5EP-2.2C.pdf
Raupapa DF62 Mokowā Haupae 0.079" (2.00mm)
Pana 0.087" (2.20mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa DF625EP22C
H12123
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 5 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.087" (2.20mm)
Momo Hoapā Male Pin Whakaoti Whakamutunga Crimp
Momo Hononga Plug Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DF62-4EP-2.2C
DF62-4EP-2.2C
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG HOUSING 4POS
I roto i te taonga: 5987 pcs
Tikiake: DF62-4EP-2.2C.pdf
RFQ
DF62-5S-2.2C
DF62-5S-2.2C
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT HOUSING 5POS
I roto i te taonga: 5165 pcs
Tikiake: DF62-5S-2.2C.pdf
RFQ
DF62-5S-2.2C(11)
DF62-5S-2.2C(11)
Tikiake: DF62-5S-2.2C(11).pdf
DF62-6EP-2.2C(10)
DF62-6EP-2.2C(10)
Whakaahuatanga: CONN PLUG HOUSING 6POS
Tikiake: DF62-6EP-2.2C(10).pdf
DF62-5EP-2.2C(10)
DF62-5EP-2.2C(10)
Whakaahuatanga: CONN PLUG HOUSING 5POS