DF6-2P-3.96C
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF6-2P-3.96C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 2POS 3.96MM
Ngā Rauemi: DF6-2P-3.96C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF6-2P-3.96C
Tau Wae DF6-2P-3.96C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HDR 2POS 3.96MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 164918 pcs Pepa Raraunga DF6-2P-3.96C.pdf
Raupapa DF6 Mokowā Haupae -
Pana 0.156" (3.96mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 546-0002-4-00 Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 2 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Board Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Pato Tere - Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Rectangular Housing Connector Board-In White 0.156" (3.96mm)