DF52-2P-0.8C
HiroseHirose
DF52-2P-0.8C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF52-2P-0.8C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 0.8MM 2POS
Ngā Rauemi: 1.DF52-2P-0.8C.pdf2.DF52-2P-0.8C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF52-2P-0.8C
Tau Wae DF52-2P-0.8C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG 0.8MM 2POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 492831 pcs Pepa Raraunga 1.DF52-2P-0.8C.pdf2.DF52-2P-0.8C.pdf
Raupapa DF52 Mokowā Haupae -
Pana 0.031" (0.80mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa H125083 Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 2 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Friction Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.031" (0.80mm) Momo Hoapā Non-Gendered