DF51A-18DP-2DSA
HiroseHirose
DF51A-18DP-2DSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF51A-18DP-2DSA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 18POS DUAL 2MM PCB STR
Ngā Rauemi: 1.DF51A-18DP-2DSA.pdf2.DF51A-18DP-2DSA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF51A-18DP-2DSA
Tau Wae DF51A-18DP-2DSA Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HDR 18POS DUAL 2MM PCB STR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160386 pcs Pepa Raraunga 1.DF51A-18DP-2DSA.pdf2.DF51A-18DP-2DSA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa SignalBee™ DF51 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa H125850
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.331" (8.40mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 18 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata Varies by Wire Gauge
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)