DF4-3P-2R28
HiroseHirose
DF4-3P-2R28 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF4-3P-2R28
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 3POS AWG28 STRAIGHT
Ngā Rauemi: DF4-3P-2R28.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF4-3P-2R28
Tau Wae DF4-3P-2R28 Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG 3POS AWG28 STRAIGHT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4487 pcs Pepa Raraunga DF4-3P-2R28.pdf
Waea Wire 28 AWG, Stranded Raupapa DF4
Mokowā Haupae - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa *DF4-3P-2R28
H2628
Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Closed End
Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Individual Wires Connector Black IDC 28 AWG, Stranded Through Hole Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Tin Momo Hononga Individual Wires
Tae Black Taea Whakamutunga IDC
Mahanga Karere 0.079" (2.00mm) Poari Poari-Poari 0.079" (2.00mm)