DF4-14P-2C
HiroseHirose
DF4-14P-2C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF4-14P-2C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 14POS SINGLE CRIMP
Ngā Rauemi: 1.DF4-14P-2C.pdf2.DF4-14P-2C.pdf3.DF4-14P-2C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF4-14P-2C
Tau Wae DF4-14P-2C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG 14POS SINGLE CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 495020 pcs Pepa Raraunga 1.DF4-14P-2C.pdf2.DF4-14P-2C.pdf3.DF4-14P-2C.pdf
Waea Wire - Raupapa DF4
Mokowā Haupae - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa *DF4-14P-2C
H2594
Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea - Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Contacts Not Included Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Housing Connector Black Crimp
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga -
Momo Hononga Housing Tae Black
Taea Whakamutunga Crimp Mahanga Karere 0.079" (2.00mm)
Poari Poari-Poari 0.079" (2.00mm)