DF3-15P-2DSA
DF3-15P-2DSA
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 15POS 2MM VERT TIN
I roto i te taonga: 5409 pcs
Tikiake: DF3-15P-2DSA.pdf
RFQ
DF3-15P-2V(20)
DF3-15P-2V(20)
Kaihanga: Hirose
I roto i te taonga: 5191 pcs
Tikiake: DF3-15P-2V(20).pdf
RFQ
DF3-14S-2R28(01)
DF3-14S-2R28(01)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT HOUSING 14POS 2MM
Tikiake: DF3-14S-2R28(01).pdf
DF3-15P-2DSA(01)
DF3-15P-2DSA(01)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 15POS 2MM VERT GOLD