DF22R-2P-7.92DSA
DF22R-2P-7.92DSA
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 2POS 7.92MM PCB TIN
I roto i te taonga: 5833 pcs
Tikiake: DF22R-2P-7.92DSA.pdf
RFQ
DF22L-5S-7.92C
DF22L-5S-7.92C
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 5POS 7.92MM RED
I roto i te taonga: 5658 pcs
Tikiake: DF22L-5S-7.92C.pdf
RFQ
DF22R-2P-7.92DSA(05)
DF22R-2P-7.92DSA(05)
Tikiake: DF22R-2P-7.92DSA(05).pdf
DF22R-2P-7.92DS(05)
DF22R-2P-7.92DS(05)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 2POS 7.92MM R/A TIN