DF22L-2P-7.92DSA
DF22L-2P-7.92DSA
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 2POS 7.92MM PCB TIN
I roto i te taonga: 5253 pcs
Tikiake: DF22L-2P-7.92DSA.pdf
RFQ
DF22L-2P-7.92DS(96)
DF22L-2P-7.92DS(96)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HDR 2POS 7.92MM R/A TIN
I roto i te taonga: 101977 pcs
Tikiake: DF22L-2P-7.92DS(96).pdf
RFQ
DF22L-1S-7.92C(28)
DF22L-1S-7.92C(28)
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 1POS 7.92MM
Tikiake: DF22L-1S-7.92C(28).pdf
DF22L-2P-7.92DS(06)
DF22L-2P-7.92DS(06)
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga: CONN HEADER 2POS 7.92MM
Tikiake: DF22L-2P-7.92DS(06).pdf
DF22L-2P-7.92DSA(05)
DF22L-2P-7.92DSA(05)
Tikiake: DF22L-2P-7.92DSA(05).pdf
DF22L-2P-7.92DS(66)
DF22L-2P-7.92DS(66)
Tikiake: DF22L-2P-7.92DS(66).pdf
DF22CR-3S-7.92C
DF22CR-3S-7.92C
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 3POS 7.92MM
Tikiake: DF22CR-3S-7.92C.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel