DF22AL-4DEP-7.92C
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF22AL-4DEP-7.92C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HOUSING 2POS 7.92MM
Ngā Rauemi: DF22AL-4DEP-7.92C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF22AL-4DEP-7.92C
Tau Wae DF22AL-4DEP-7.92C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG HOUSING 2POS 7.92MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 133141 pcs Pepa Raraunga DF22AL-4DEP-7.92C.pdf
Raupapa EnerBee™ DF22 Mokowā Haupae -
Pana 0.312" (7.92mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 680-1189-1-00 Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 4 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Red 0.312" (7.92mm) Momo Hoapā Male Pin