DF22-4DEP-7.92C
HiroseHirose
DF22-4DEP-7.92C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF22-4DEP-7.92C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HOUSING 4POS 7.92MM
Ngā Rauemi: DF22-4DEP-7.92C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF22-4DEP-7.92C
Tau Wae DF22-4DEP-7.92C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG HOUSING 4POS 7.92MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 210536 pcs Pepa Raraunga DF22-4DEP-7.92C.pdf
Raupapa EnerBee™ DF22 Mokowā Haupae -
Pana 0.312" (7.92mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 680-1051-4-00
DF22-4DEP-7.92C-ND
H123131
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 4 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount, Snap-In Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.312" (7.92mm) Momo Hoapā Male Pin