DF22-2P-7.92DSA
DF22-2P-7.92DSA
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 2POS 7.92MM PCB TIN
I roto i te taonga: 4120 pcs
Tikiake: DF22-2P-7.92DSA.pdf
RFQ
DF22-1RS/P-7.92
DF22-1RS/P-7.92
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RETAINER 1POS 7.92MM
I roto i te taonga: 546426 pcs
Tikiake: DF22-1RS/P-7.92.pdf
RFQ
DF22-2P-7.92DSA(05)
DF22-2P-7.92DSA(05)
Tikiake: DF22-2P-7.92DSA(05).pdf
DF22-1P-7.92DSA(05)
DF22-1P-7.92DSA(05)
Whakaahuatanga: CONN HDR 1POS 7.92MM
Tikiake: DF22-1P-7.92DSA(05).pdf
DF22-2P-7.92DS(05)
DF22-2P-7.92DS(05)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 2POS 7.92MM R/A TIN
Tikiake: DF22-2P-7.92DS(05).pdf
DF22-1P-7.92DSA(25)
DF22-1P-7.92DSA(25)
Kaihanga: Hirose Electric Co Ltd
Tikiake: DF22-1P-7.92DSA(25).pdf
DF22-2P-7.92DS(35)
DF22-2P-7.92DS(35)