DF1EC-2P-2.5DSA
HiroseHirose
DF1EC-2P-2.5DSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF1EC-2P-2.5DSA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN
Ngā Rauemi: DF1EC-2P-2.5DSA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF1EC-2P-2.5DSA
Tau Wae DF1EC-2P-2.5DSA Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4272 pcs Pepa Raraunga DF1EC-2P-2.5DSA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa DF1E Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa *DF1EC-2P-2.5DSA
H3591
Tae Mahi -35°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 14.3mm, 15.8mm, 19.8mm
Teitei Whakanoho 0.425" (10.80mm) Tae Whakanoho Natural
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 2 position 0.098" (2.50mm)
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Brass
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.142" (3.60mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.177" (4.50mm)
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin
Momo Hononga Header Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DF1EC-3P-2.5DSA(01)
DF1EC-3P-2.5DSA(01)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 3POS 2.5MM STR