DF1BZ-18DP-2.5DSA
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
DF1BZ-18DP-2.5DSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF1BZ-18DP-2.5DSA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 18POS 2.5MM STR TIN
Ngā Rauemi: 1.DF1BZ-18DP-2.5DSA.pdf2.DF1BZ-18DP-2.5DSA.pdf3.DF1BZ-18DP-2.5DSA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF1BZ-18DP-2.5DSA
Tau Wae DF1BZ-18DP-2.5DSA Kaihanga Hirose Electric Co Ltd
Whakaahuatanga CONN HEADER 18POS 2.5MM STR TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakamutunga Solder Aronga Whakatika Male Pin
Te whakaheke 0.098" (2.50mm) Raupapa DF1B
Mokowhitu Haupae - Te Tae Shrouded RoHS Tūnga Bulk
Ētahi Ingoa *DF1BZ-18DP-2.5DSA
DF1BZ18DP25DSA
H11049
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu All
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga DF1BZ-18DP-2.5DSA
Ngā āhuatanga - Whakaahua nui 18 Positions Header Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
Whakaahuatanga CONN HEADER 18POS 2.5MM STR TIN I teie nei - Max / Whakapā -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.177" (4.50mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.098" (2.50mm)