DF1BA-8DEP-2.5RC
HiroseHirose
DF1BA-8DEP-2.5RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF1BA-8DEP-2.5RC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HOUSING 8POS 2.5MM
Ngā Rauemi: 1.DF1BA-8DEP-2.5RC.pdf2.DF1BA-8DEP-2.5RC.pdf3.DF1BA-8DEP-2.5RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF1BA-8DEP-2.5RC
Tau Wae DF1BA-8DEP-2.5RC Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG HOUSING 8POS 2.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa DF1B Mokowā Haupae 0.098" (2.50mm)
Pana 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa H3698 Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 8 Tuhipoka Contacts Not Included
Ngā āhuatanga - Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm) Momo Hoapā Male Pin
Whakaoti Whakamutunga Crimp, IDC Momo Hononga Plug
Tae White
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DF1BD-10P-2.5DSA
DF1BD-10P-2.5DSA
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 10POS 2.5MM STR TIN
I roto i te taonga: 4711 pcs
Tikiake: DF1BD-10P-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1BD-2P-2.5DSA(05)
DF1BD-2P-2.5DSA(05)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN