DF1BA-18DEP-2.5RC
HiroseHirose
DF1BA-18DEP-2.5RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF1BA-18DEP-2.5RC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HOUSING 18POS 2.5MM
Ngā Rauemi: 1.DF1BA-18DEP-2.5RC.pdf2.DF1BA-18DEP-2.5RC.pdf3.DF1BA-18DEP-2.5RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF1BA-18DEP-2.5RC
Tau Wae DF1BA-18DEP-2.5RC Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG HOUSING 18POS 2.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa DF1B Mokowā Haupae 0.098" (2.50mm)
Pana 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa H3703 Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 18 Tuhipoka Contacts Not Included
Ngā āhuatanga - Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm) Momo Hoapā Male Pin