DF1B-32DEP-2.5RC
HiroseHirose
DF1B-32DEP-2.5RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF1B-32DEP-2.5RC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HOUSING 32POS 2.5MM
Ngā Rauemi: 1.DF1B-32DEP-2.5RC.pdf2.DF1B-32DEP-2.5RC.pdf3.DF1B-32DEP-2.5RC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF1B-32DEP-2.5RC
Tau Wae DF1B-32DEP-2.5RC Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG HOUSING 32POS 2.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa DF1B Mokowā Haupae 0.098" (2.50mm)
Pana 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa H3722 Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 32 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Latch Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm) Momo Hoapā Male Pin