DF1B-30DEP-2.5RC
HiroseHirose
DF1B-30DEP-2.5RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF1B-30DEP-2.5RC
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HOUSING 30POS 2.5MM
Ngā Rauemi: 1.DF1B-30DEP-2.5RC.pdf2.DF1B-30DEP-2.5RC.pdf3.DF1B-30DEP-2.5RC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF1B-30DEP-2.5RC
Tau Wae DF1B-30DEP-2.5RC Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG HOUSING 30POS 2.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa DF1B Mokowā Haupae 0.098" (2.50mm)
Pana 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa H3721 Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 30 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Latch Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm) Momo Hoapā Male Pin
Whakaoti Whakamutunga Crimp, IDC Momo Hononga Plug
Tae White
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DF1B-2S-2.5R
DF1B-2S-2.5R
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT HOUSING 2POS 2.5MM