DF1B-26PRFB
HiroseHirose
DF1B-26PRFB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF1B-26PRFB
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PIN IDC 26AWG GOLD
Ngā Rauemi: DF1B-26PRFB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF1B-26PRFB
Tau Wae DF1B-26PRFB Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 4249 pcs Pepa Raraunga DF1B-26PRFB.pdf
Waea Wire 26 AWG Momo -
Raupapa DF1B Pin ranei Poutoko Pin
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa H3841TR
Whakaahuatanga Taipitopito Pin Contact Gold 26 AWG IDC Whakaoti Whakamutunga IDC
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DF1B-28DP-2.5DSA(01)
DF1B-28DP-2.5DSA(01)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 28POS 2.5MM STR GOLD
I roto i te taonga: 66874 pcs
Tikiake: DF1B-28DP-2.5DSA(01).pdf
RFQ
DF1B-28DP-2.5DSA
DF1B-28DP-2.5DSA
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 28POS 2.5MM STR TIN
I roto i te taonga: 4373 pcs
Tikiake: DF1B-28DP-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1B-28DP-2.5DS(01)
DF1B-28DP-2.5DS(01)
Whakaahuatanga: CONN HEADER 28POS 2.5MM R/A GOLD