DF19A-36SCFA
HiroseHirose
DF19A-36SCFA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF19A-36SCFA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CRIMP CONTACT
Ngā Rauemi: 1.DF19A-36SCFA.pdf2.DF19A-36SCFA.pdf3.DF19A-36SCFA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF19A-36SCFA
Tau Wae DF19A-36SCFA Kaihanga Hirose
Waea Wire 36 AWG Momo -
Raupapa DF19 Pin ranei Poutoko Socket
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 685-0047-3-00
DF19A-36SCFA-ND
H124492TR
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Socket Contact Gold 36 AWG Crimp
Whakaoti Whakamutunga Crimp Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DF19G-14P-1H(55)
DF19G-14P-1H(55)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 14POS 1MM R/A SMD AU