DF11E-18DP-2DSA
HiroseHirose
DF11E-18DP-2DSA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF11E-18DP-2DSA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HDR 18POS
Ngā Rauemi: 1.DF11E-18DP-2DSA.pdf2.DF11E-18DP-2DSA.pdf3.DF11E-18DP-2DSA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF11E-18DP-2DSA
Tau Wae DF11E-18DP-2DSA Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HDR 18POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko 250V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa DF11 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging -
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.299" (7.60mm) Ētahi Ingoa 543-0758-1-00
DF11E-18DP-2DSA-ND
H123112
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri 7.55, 7.8mm, 8.9mm
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA), Nylon Teitei Whakanoho 0.260" (6.60mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 18 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 2A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.118" (3.00mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Pouaka -
Whakaoti Whakamutunga - Tae - Momo Hononga Header
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DF11CZ-8DP-2V(63)
DF11CZ-8DP-2V(63)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HDR 8POS 2MM SMD TIN
I roto i te taonga: 5548 pcs
Tikiake: DF11CZ-8DP-2V(63).pdf
RFQ
DF11E-22DP-2DSA
DF11E-22DP-2DSA
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HDR 22POS