DF11-30SCFA
HiroseHirose
DF11-30SCFA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF11-30SCFA
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 30AWG CRIMP GOLD
Ngā Rauemi: 1.DF11-30SCFA.pdf2.DF11-30SCFA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF11-30SCFA
Tau Wae DF11-30SCFA Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 904821 pcs Pepa Raraunga 1.DF11-30SCFA.pdf2.DF11-30SCFA.pdf
Waea Wire 30 AWG Momo -
Raupapa DF11 Pin ranei Poutoko Socket
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa DF1130SCFA
H2951TR
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Socket Contact Gold 30 AWG Crimp
Whakaoti Whakamutunga Crimp Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DF11-30SCA
DF11-30SCA
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 30AWG CRIMP GOLD
I roto i te taonga: 842293 pcs
Tikiake: DF11-30SCA.pdf
RFQ
DF11-32DP-2DS(24)
DF11-32DP-2DS(24)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN HEADER 32POS 2MM RT ANG TIN
I roto i te taonga: 72503 pcs
Tikiake: DF11-32DP-2DS(24).pdf
RFQ
DF11-30SCFA(04)
DF11-30SCFA(04)
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 30AWG CRIMP
Tikiake: DF11-30SCFA(04).pdf
DF11-30DS-2R26(05)
DF11-30DS-2R26(05)
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 30POS 2MM
Tikiake: DF11-30DS-2R26(05).pdf
DF11-30SCF
DF11-30SCF
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 30AWG CRIMP TIN
Tikiake: DF11-30SCF.pdf
DF11-32DP-2DS(22)
DF11-32DP-2DS(22)
Tikiake: DF11-32DP-2DS(22).pdf
DF11-30SC
DF11-30SC
Tikiake: DF11-30SC.pdf
DF11-30DS-2V(20)
DF11-30DS-2V(20)
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 30POS 2MM SMD TIN