DF11-30DEP-2A
HiroseHirose
DF11-30DEP-2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF11-30DEP-2A
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN ADAPTER PLUG/PLUG 30POS 2MM
Ngā Rauemi: 1.DF11-30DEP-2A.pdf2.DF11-30DEP-2A.pdf3.DF11-30DEP-2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF11-30DEP-2A
Tau Wae DF11-30DEP-2A Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN ADAPTER PLUG/PLUG 30POS 2MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa DF11 Mokowā Haupae 0.079" (2.00mm)
Pana 0.079" (2.00mm) Ētahi Ingoa *DF11-30DEP-2A
DF1130DEP2A
H2941
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Panel Mount, Snap-In Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Adapter Connector Plug, Male Pins To Plug, Male Pins 0.079" (2.00mm) Tahuri Ki (Whakatika Whakamutunga) Plug, Male Pins