DF11-14DEP-2C
HiroseHirose
DF11-14DEP-2C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF11-14DEP-2C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HOUSING 14POS 2MM
Ngā Rauemi: 1.DF11-14DEP-2C.pdf2.DF11-14DEP-2C.pdf3.DF11-14DEP-2C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF11-14DEP-2C
Tau Wae DF11-14DEP-2C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG HOUSING 14POS 2MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Raupapa DF11 Mokowā Haupae 0.079" (2.00mm)
Pana 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa *DF11-14DEP-2C
DF1114DEP2C
H2918
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 14 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount, Snap-In Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.079" (2.00mm) Momo Hoapā Male Pin