DF1-4PD-2.5C
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DF1-4PD-2.5C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN HEADER CRIMP HOUSING 4POS
Ngā Rauemi: DF1-4PD-2.5C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DF1-4PD-2.5C
Tau Wae DF1-4PD-2.5C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN HEADER CRIMP HOUSING 4POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5978 pcs Pepa Raraunga DF1-4PD-2.5C.pdf
Raupapa DF1 Mokowā Haupae -
Pana 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 541-0304-1-00 Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 4 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Pato Tere - Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Rectangular Housing Connector Header Brown 0.098" (2.50mm)