CX90M-16P
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CX90M-16P
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CONN RECEPT USB C MID MOUNT
Ngā Rauemi: 1.CX90M-16P.pdf2.CX90M-16P.pdf3.CX90M-16P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CX90M-16P
Tau Wae CX90M-16P Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 67519 pcs Pepa Raraunga 1.CX90M-16P.pdf2.CX90M-16P.pdf3.CX90M-16P.pdf
Putanga - Kua tohua 20VAC Whakamutunga Solder
Ngā whakaaturanga USB 2.0 OTG Te whakangungu Shielded
He Tae / Tiaki Mea Steel, Stainless Raupapa CX
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa H126318TR
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Tau o nga Ports 1
Tau o Hoapā 16 Momo Tae Board Edge, Cutout; Surface Mount; Through Hole, Right Angle
Tae Whakatu Horizontal, Mid Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae 10000 Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ira Receptacle Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito USB - C USB 2.0 OTG Receptacle Connector 16 Position Board Edge, Cutout; Surface Mount; Through Hole, Right Angle Whakatauranga onamata 0.25A, 1.25A
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga USB - C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN RECEPT USB 5POS VERT PCB