A4B-16S-2C
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A4B-16S-2C
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CRIMPING SOCKET 16POS
Ngā Rauemi: 1.A4B-16S-2C.pdf2.A4B-16S-2C.pdf3.A4B-16S-2C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A4B-16S-2C
Tau Wae A4B-16S-2C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CRIMPING SOCKET 16POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43357 pcs Pepa Raraunga 1.A4B-16S-2C.pdf2.A4B-16S-2C.pdf3.A4B-16S-2C.pdf
Raupapa A4 Mokowā Haupae -
Pana 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 622-0310-4-00 Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 16 Tuhipoka Contacts Not Included
Ngā āhuatanga - Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm) Momo Hoapā Female Socket